1η Αγωνιστική – 03/10/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

2η Αγωνιστική – 10/10/20

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

 

 

3η Αγωνιστική – 17/10/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

 

 

4η Αγωνιστική – 24/10/20

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

 

 

5η Αγωνιστική – 31/10/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

 

 

6η Αγωνιστική – 07/11/20

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

 

 

7η Αγωνιστική – 14/11/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

 

 

8η Αγωνιστική – 21/11/20

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

 

 

9η Αγωνιστική – 28/11/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

 

 

10η Αγωνιστική – 05/12/20

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

 

 

11η Αγωνιστική – 12/12/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

 

 

12η Αγωνιστική – 19/12/20

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

 

 

13η Αγωνιστική – 23/12/20

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

14η Αγωνιστική – 30/12/20

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

 

 

15η Αγωνιστική – 09/01/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

 

 

16η Αγωνιστική – 30/01/21

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

 

 

17η Αγωνιστική – 06/02/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

 

 

18η Αγωνιστική – 20/02/21

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

 

 

19η Αγωνιστική – 27/02/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

 

 

20ή Αγωνιστική – 06/03/21

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

 

 

21η Αγωνιστική – 13/03/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

 

 

22η Αγωνιστική – 20/03/21

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

 

 

23η Αγωνιστική – 27/03/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

 

 

24η Αγωνιστική – 03/04/21

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

 

 

25η Αγωνιστική – 10/04/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

 

 

26η Αγωνιστική – 17/04/21

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

 

 

27η Αγωνιστική – 24/04/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’

 

 

 

28η Αγωνιστική – 28/04/21

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

 

 

29η Αγωνιστική – 08/05/21

 

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

 

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

30ή Αγωνιστική – 15/05/21

 

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

 

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

 

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

 

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β’