Α΄Γύρος

 

1η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - Αναγέννηση Άρτας

ΟΦΑΜ - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αστέρας Καληράχης - Τηλυκράτης

ΠΑΣ Πρέβεζα - ΠΑΣ Θύελλα

Αχέρων Καναλακίου - ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Μεσολογγίου - Αμβρακικός Λουτρού

Κέρκυρα - Παναγρινιακός

 

2η Αγωνιστική

Παναγρινιακός - Θύελλα Κατσικά

Αναγέννηση Άρτας - ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης - Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Θύελλα - ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης - Αμβρακικός Λουτρού

Κέρκυρα - Αστέρας Καληράχης

 

3η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - ΟΦΑΜ

Αστέρας Καληράχης - Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Μεσολογγίου - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αμβρακικός Λουτρού - Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Θύελλα

Αχέρων Καναλακίου - Κέρκυρα

 

4η Αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης - Θύελλα Κατσικά

ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Πρέβεζα

Παναγρινιακός - Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης - ΠΑΣ Θύελλα

Κέρκυρα - Αμβρακικός Λουτρού

 

5η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου - Αστέρας Καληράχης

ΑΕ Μεσολογγίου - ΟΦΑΜ

Αμβρακικός Λουτρού - Παναγρινιακός

ΑΕ Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας

Τηλυκράτης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

ΠΑΣ Θύελλα - Κέρκυρα

 

6η Αγωνιστική

Αχέρων Καναλακίου - Θύελλα Κατσικά

ΠΑΣ Πρέβεζα - ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Καληράχης - Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦΑΜ - ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός - ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης

Κέρκυρα - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

 

7η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - ΑΕ Μεσολογγίου

Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Θύελλα - Αστέρας Καληράχης

Τηλυκράτης - ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Παναγρινιακός

Αναγέννηση Άρτας - Κέρκυρα

 

8η Αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού - Θύελλα Κατσικά

ΑΕ Μεσολογγίου - ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Θύελλα

ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης

Αστέρας Καληράχης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός - Αναγέννηση Άρτας

Κέρκυρα - ΟΦΑΜ

 

9η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Θύελλα - Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης - ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Καληράχης

ΟΦΑΜ - Παναγρινιακός

Κέρκυρα - ΠΑΣ Πρέβεζα

 

10η Αγωνιστική

ΠΑΣ Θύελλα - Θύελλα Κατσικά

ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης

Αμβρακικός Λουτρού - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα - Παναγρινιακός

Αστέρας Καληράχης - ΟΦΑΜ

ΑΕ Μεσολογγίου - Κέρκυρα

 

11η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά - Τηλυκράτης

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Θύελλα

Αναγέννηση Άρτας - Αμβρακικός Λουτρού

Παναγρινιακός - ΑΕ Μεσολογγίου

ΟΦΑΜ - Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα - Αστέρας Καληράχης

Κέρκυρα - ΑΕ Λευκίμμης

 

12η Αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Θύελλα Κατσικά

ΠΑΣ Θύελλα - Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης - Παναγρινιακός

Αμβρακικός Λουτρού - ΟΦΑΜ

ΑΕ Μεσολογγίου - Αστέρας Καληράχης

Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης - Κέρκυρα

 

13η Αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός - Τηλυκράτης

ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Θύελλα

Αστέρας Καληράχης - ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα - Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου

Θύελλα Κατσικά - Κέρκυρα