Α΄ΓΥΡΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

 

 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ –ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΡΕΠΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

 

 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΡΕΠΟ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

 

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΙΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

 

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΡΕΠΟ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΡΕΠΟ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ - ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ