1η- 12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

2η - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

Π ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

 

 

3η - 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 

 

4η- 15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

 

5η- 16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

 

6η- 17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

 

 

7η - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

 

 

8η - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

 

 

9η - 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

 

10η - 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

 

 

11η -22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ –ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ