Α΄ΓΥΡΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 1-4

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 0-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 3-1

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-2

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 1-0

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 4-2

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 4-0

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-1

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 1-0

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 2-1

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 2-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 2-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0-4

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ  4-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 4-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 2-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 2-0

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΙΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 3-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 2-2

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΝΑΝΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 3-2

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 4-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 1-4

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-3

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 1-1

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ  3-1

 

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 2-5

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 0-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 3-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 7-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-2

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 1-2

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-2

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 2-2

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 2-2

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 3-0

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

 

8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 3-1

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-2

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 3-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 4-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-0

 

9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 4-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 3-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 0-1

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 2-2

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 3-2

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-0

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 3-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 0-3

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-2

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 3-0

 

11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 2-0

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 1-4

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 1-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 4-1

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 7-0

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 3-0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 0-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 5-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-4

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 1-1

 

13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 1-2

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 3-1

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1-0

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-4

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 3-2

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-3

 

14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 1-1

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 2-1 

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 1-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 3-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-3

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 4-2

  

15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2-0

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΟΛΩΝ 1-0

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 0-1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-3

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 2-0

 

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 4-0

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-2

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 4-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 3-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 4-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 0-3 α.α.

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-2

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-3

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 1-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-5

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ- ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 2-6

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 0-1

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 1-0

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 2-4

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 3-2

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 0-1

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 1-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 0-2

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 1-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΙΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-0

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΝΑΝΙΝΑΣ 0-5

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 2-6

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 1-2

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 1-1

ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-2

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1

 

21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 2-0

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2-1

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 3-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 0-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 1-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-2

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-1

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 1-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 7-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 1-5

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-0

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 0-4

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 1-2

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0-0

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 7-0

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 2-0

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 5-1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 3-1

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 5-0

 

24η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ 2-3

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 1-0

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 0-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ 1-3

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 2-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0-5

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-2

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0-5

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 7-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 1-4

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 7-0

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ 2-1

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 6-1

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ 2-0

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 2-0

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

 

27η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ  

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΟΛΩΝ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ