1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  - ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ  - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ - ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ-  ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ 

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ- ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ- ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ- ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ- ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ- ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ- ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ- ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ- ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ- ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ- ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ- ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ