1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ - ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ - ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ  ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΟ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ  - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

 

 

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΟ ΖΕΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

`15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ  ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ- ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ- ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ- ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ- ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ- ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ- ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ- ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ