1η Αγωνιστική – 11/10/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟΚ Π.     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
      
2η Αγωνιστική – 18/10/15      
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΚΑΟΚ Π. – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
      
3η Αγωνιστική – 25/10/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
      
4η Αγωνιστική – 01/11/15     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΚΑΟΚ Π.     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
      
5η Αγωνιστική – 08/11/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΚΑΟΚ Π. – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
      
6η Αγωνιστική – 15/11/15      
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
      
7η Αγωνιστική – 22/11/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
      
8η Αγωνιστική – 29/11/15     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
      
9η Αγωνιστική – 06/12/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
      
10η Αγωνιστική – 13/12/15     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
      
11η Αγωνιστική – 20/12/15     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
      
12η Αγωνιστική – 10/01/16     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
      
13η Αγωνιστική – 17/01/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
      
14η Αγωνιστική – 24/01/16     
ΚΑΟΚ Π. – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
      
15η Αγωνιστική – 31/01/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΚΑΟΚ Π.     
      
16η Αγωνιστική – 07/02/16      
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΟΚ Π.     
      
17η Αγωνιστική – 14/02/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
      
18η Αγωνιστική – 21/02/16     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
      
19η Αγωνιστική – 28/02/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΚΑΟΚ Π. – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
      
20η Αγωνιστική – 06/03/16     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
      
21η Αγωνιστική – 20/03/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
      
22η Αγωνιστική – 27/03/16     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟΚ Π.     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
      
23η Αγωνιστική – 03/04/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ     
      
24η Αγωνιστική – 10/04/16     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
      
25η Αγωνιστική – 17/04/16     
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ     
ΚΑΟΚ Π. – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ     
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ     
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ     
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ     
      
26η Αγωνιστική – 24/04/16      
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ     
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟΚ Π.     
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ     
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ     
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     
ΦΕΑ ΝΦ – ΝΧ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ     
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ