SUPERLEAGUE 2015-2016

 

 

(22-23-24/8/2015) 1η Αγωνιστική 16η (2-3-4/1/2016)

Βέροια  - ΠΑΣ Γιάννινα

Πανθρακικός - Αστέρας Τρίπ.

ΠΑΟΚ - SKODA Ξάνθη

Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - Πλατανιάς

Καλλονή - Ηρακλής

Ατρόμητος - Ομάδα Α'

Ολυμπιακός - Πανιώνιος

(29-30-31/8/2015) 2η αγωνιστική 17η (9-10-11/1/2016)

Πανθρακικός - Βέροια

ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπ. - Παναιτωλικός

SKODA Ξάνθη - ΑΕΚ

Παναθηναϊκός - Καλλονή

Πλατανιάς - Ατρόμητος

Ηρακλής - Πανιώνιος

Λεβαδειακός - Ολυμπιακός

(12-13-14/9/2015) 3η αγωνιστική 18η (16-17-18/1/2016)

Βέροια - ΠΑΟΚ

Παναιτωλικός - Πανθρακικός

ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

Καλλονή - Αστέρας Τρίπ.

Ατρόμητος - SKODA Ξάνθη

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός - Πλατανιάς

Ηρακλής - Λεβαδειακός

(19-20-21/9/2015) 4η αγωνιστική 19η (23-24-25/1/2016)

Παναιτωλικός - Βέροια

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

Πανθρακικός - Καλλονή

ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος

Αστέρας Τρίπ. - Πανιώνιος

SKODA Ξάνθη - Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός

Πλατανιάς - Ηρακλής

(26-27-28/9/2015) 5η αγωνιστική 20ή (30-31/1 & 1/2/2016)

Βέροια - ΑΕΚ

Καλλονή - Παναιτωλικός

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ

Πανιώνιος - Πανθρακικός

Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα

Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπ.

Ηρακλής - SKODA Ξάνθη

Παναθηναϊκός - Πλατανιάς

(3-4-5/10/2015) 6η αγωνιστική 21η (6-7-8/2/2016)

Καλλονή - Βέροια

ΑΕΚ - Ατρόμητος

Παναιτωλικός - Πανιώνιος

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Πανθρακικός - Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα - Ηρακλής

Αστέρας Τρίπ. - Πλατανιάς

SKODA Ξάνθη - Παναθηναϊκός

(17-18-19/10/2015) 7η αγωνιστική 22η (13-14-15/2/2016)

Βέροια - Ατρόμητος

Πανιώνιος - Καλλονή

Ολυμπιακός - ΑΕΚ

Λεβαδειακός - Παναιτωλικός

Ηρακλής - ΠΑΟΚ

Πλατανιάς - Πανθρακικός

Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπ. - SKODA Ξάνθη

(24-25-26/10/2015) 8η αγωνιστική 23η (20-21-22/2/2016)

Πανιώνιος - Βέροια

Ατρόμητος - Ολυμπιακός

Καλλονή - Λεβαδειακός

ΑΕΚ - Ηρακλής

Παναιτωλικός - Πλατανιάς

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Πανθρακικός - SKODA Ξάνθη

ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπ.

(31/10 & 1-2/11/2015) 9η αγωνιστική 24η (27-28-29/2/2016)

Βέροια - Ολυμπιακός

Λεβαδειακός - Πανιώνιος

Ηρακλής - Ατρόμητος

Πλατανιάς - Καλλονή

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

SKODA Ξάνθη - Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπ. - ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός

(7-8-9/11/2015) 10η αγωνιστική 25η (5-6-7/3/2016)

Λεβαδειακός - Βέροια

Ολυμπιακός - Ηρακλής

Πανιώνιος - Πλατανιάς

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

Καλλονή - SKODA Ξάνθη

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπ.

Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ - Πανθρακικός

(21-22-23/11/2015) 11η αγωνιστική 26η (12-13-14/3/2016)

Βέροια - Ηρακλής

Πλατανιάς - Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

SKODA Ξάνθη - Πανιώνιος

Αστέρας Τρίπ. - Ατρόμητος

ΠΑΣ Γιάννινα - Καλλονή

Πανθρακικός - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

(28-29-30/11/2015) 12η αγωνιστική 27η (19-20-21/3/2016)

Πλατανιάς - Βέροια

Ηρακλής - Παναθηναϊκός

Λεβαδειακός - SKODA Ξάνθη

Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπ.

Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος - Πανθρακικός

Καλλονή - ΠΑΟΚ

ΑΕΚ - Παναιτωλικός

(5-6-7/12/2015) 13η αγωνιστική 28η (2-3-4/4/2016)

Βέροια - Παναθηναϊκός

SKODA Ξάνθη - Πλατανιάς

Αστέρας Τρίπ. - Ηρακλής

ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός

Πανθρακικός - Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

Παναιτωλικός - Ατρόμητος

ΑΕΚ - Καλλονή

(12-13-14/12/2015) 14η αγωνιστική 29η (10/4/2016)

SKODA Ξάνθη - Βέροια

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπ.

Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα

Ηρακλής - Πανθρακικός

Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

Πανιώνιος - ΑΕΚ

Ατρόμητος - Καλλονή

(19-20-21/12/2015) 15η αγωνιστική 30ή (17/4/2016)

Βέροια - Αστέρας Τρίπ.

ΠΑΣ Γιάννινα - SKODA Ξάνθη

Πανθρακικός - Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ - Πλατανιάς

Παναιτωλικός - Ηρακλής

ΑΕΚ - Λεβαδειακός

Καλλονή - Ολυμπιακός

Ατρόμητος - Πανιώνιος