Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2015-2016

 

 

Α΄ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΟΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ –  ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 
 
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ-  ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-  ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΟΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ- ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ- ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ- ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ- ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ- ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ- ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ- ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ