ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΜΕ

Στο πρώτο λεπτό ο  Κασάμι κάνει σουτ που θα έπιανε κι ο Κοστάντζο και τα παιδιά της ΝΕΡΙT ξεσηκώθηκαν απ΄τον ενθουσιασμό.

Στο 5΄ λεπτό ο διαιτητής Καράσεφ κόβει επίθεση του Ολυμπιακού για φάουλ υπέρ του και δεν δίνει κίτρινη στον παίκτη της Μάλμε

Ο Μανιάτης,  εκτός του ότι δεν κάνει κεφαλιά και πάει για κοντρόλ  με αποτέλεσμα να χάσει τη μπάλα, εκτός του ότι από κοντά σε άλλη φάση σουτάρει σαν τσολιάς, έχει χαλάσει και 2-3 επιθέσεις του Ολυμπιακού στο πρώτο ημίχρονο.

Μήπως βρε παλληκάρια το γκολ του Μήτρογλου ακυρώθηκε σαν επιθετικό φάουλ;;;

Ήταν θέμα χρόνου να τον κάψει ο Μποτία τον Ολυμπιακό στην Ευρώπη…

Αν συνεχίσει να παίζει έτσι ο Μαζουάκου θα σφαχτούν πολλές…  Ρεάλ για πάρτη του. Πολλά καντάρια μπάλα και πολύ περισσότερα καντάρια  ποδόσφαιρο!

Ανεψιό τον έχει τον Χάλστι ο διαιτητής και δεν του έβγαζε κάρτα;

Τελικό συμπέρασμα στο πέναλτι που δεν έδωσε στο Μανιάτη. Ο Καράσεφ έχει αδερφή μετανάστρια στην Ελλάδα…

Αυτός δεν ήταν Μητρο- γκολ, ήταν Μητρος- σκέτος.