φωτο: Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης ορίστηκε ως 4ος διαιτητής στον αγώνα του Παναιτωλικού με την Ξάνθη και ήταν επίσης ο 4ος της αναμέτρησης του Ηρακλείου, όπου «δεν είδε» την επίθεση του Παπαδόπουλου στον Κουτσοσπύρο και δεν ανέφερε τίποτα στο Φύλλο Αγώνος. Έχει “σφυρίξει” φέτος τον Παναιτωλικό στα πλαίσια της 10ης Αγωνιστικής στην έδρα του ΠΑΟΚ (1-0).

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης / NovaSports1

 

Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ψαρρής (ΕΠΣ Ζακύνθου), Νικόλαος Σάββας (ΕΠΣ Σερρών)

 

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (ΕΠΣ Πέλλας)

 

 

19:00 Παναιτωλικός - Ξάνθη / ΕΡΤ

 

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιάυτης (ΕΠΣ Άρτας)

 

Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας), Ανδρέας Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)

 

4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιά)

 

 

19:30 Πανιώνιος - ΑΕΚ / NovaSports2

 

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (ΕΠΣ Αθηνών)

 

Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (ΕΠΣ Αθηνών), Μιχαήλ Καρσιώτης (ΕΠΣ Κορινθίας)

 

4ος: Ευάγγελος Μανούχος (ΕΠΣ Αργολίδας)

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 

15:00 Λεβαδειακός - Άρης / NovaSports1

 

Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)

 

Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (ΕΠΣ Αχαΐας), Ιορδάνης Δημητριάδης (ΕΠΣ Καστοριάς)

 

4ος: Κωνσταντίνος Κουτσάνης (ΕΠΣ Δράμας)

 

 

16:00 Λαμία - Ατρόμητος / ΕΡΤ

 

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

 

Βοηθοί: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (ΕΠΣ Κορινθίας), Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)

 

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Ευβοίας)

 

 

17:15 ΠΑΟΚ - ΟΦΗ / NovaSports2

 

Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (ΕΠΣ Τρικάλων)

 

Βοηθοί: Δημήτριος Φίλος (ΕΠΣ Βοιωτίας), Αθανάσιος Κολοσιώνης (ΕΠΣ Αιτ/νίας)

 

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (ΕΠΣ Πιερίας)

 

 

19:00 Παναθηναϊκός - ΑΕΛ / ΕΡΤ

 

Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

Βοηθοί: Βασίλειος Νικολακάκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Κωνσταντίνος Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

4ος: Γεώργιος Τάσης (ΕΠΣ Ηπείρου)

 

 

19:30 Αστέρας Τρίπολης -Ολυμπιακός / NovaSports1

 

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)

 

Βοηθοί: Γεώργιος Χατζηνιάκος (ΕΠΣ Δράμας), Σπυρίδων Βασιλόπουλος (ΕΠΣ Έβρου)

 

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (ΕΠΣ Καστοριάς)