Φωτο: Ο Βασίλης Φωτιάς (Πέλλας) ορίστηκε διαιτητής του αγώνα Ατρόμητος – Παναιτωλικός. Ο Φωτιάς ήταν επίσης ρέφερι του αγώνα του Παναιτωλικού με την ΑΕΛ στο Αγρίνιο ( 2-2)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ

 

19:15 Αστέρας – Βόλος / NovaSports

 

Διαιτητής: Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

 

Βοηθοί: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς), Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)

 

4ος: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

 

VAR: Iωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

 

AVAR: Γιώργος Βρέσκας (Πιερίας)

 

 

19:30 Λαμία - Ξάνθη / ΕΡΤ

 

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

 

Βοηθοί: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών), Παντελής Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

 

4ος: Φώτης Φωτιάδης (Καστοριάς)

 

VAR: Ιωάννης Παπαπέτρου (Αθηνών)

 

AVAR: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

 

 

21:30 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ / NovaSports

 

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

 

Βοηθοί: Θανάσης Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)

 

4ος: Πέτρος Τσαγκαράκης (Χανίων)

 

VAR: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

 

AVAR: Κωνσταντίνος Tριανταφύλλου (Αρκαδίας)

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ

 

19:15 Άρης - ΑΕΚ / NovaSports

 

Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπάκοφ (Λευκορωσία)

 

Βοηθοί: Ντμίρι Ζιουκ (Λευκορωσία), Άλεχ Μασλιάνκα (Λευκορωσία)

 

4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

 

VAR: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

 

AVAR: Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου)

 

 

21:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός / NovaSports

 

Διαιτητής: Γιώργος Κομίνης (Ηπείρου)

 

Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Αθανάσιος Κόλλιας (Ηπείρου)

 

4ος: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

 

VAR: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

 

AVAR: Βασίλειος Νικολακάκης (Ηρακλείου)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ

 

19:30 ΑΕΛ - Πανιώνιος / NovaSports

 

Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

 

Βοηθοί: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας), Γεώργιος Χριστάκογλου (Χαλκιδική)

 

4ος: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)

 

VAR: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

 

AVAR: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)

 

 

20:00 Ατρόμητος – Παναιτωλικός / ΕΡΤ

 

Διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

 

Βοηθοί: Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας), Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου)

 

4ος: Αριστείδης Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

 

VAR: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

 

AVAR: Αλέξανδρος Ταμούρης (Πειραιά)