Ο Αγρινιώτης Αριστείδης Βάτσιος (διαιτητής του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής) ορίστηκε στον αγώνα του Παναιτωλικού στα Γιάννενα.

 

 

Σάββατο 18/11

 

15:00  ΛΑΜΙΑ  - Κέρκυρα / NovaSports3

Γήπεδο: ΔΑΚ Λαμίας

Πρώτος διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιαννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών), Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών)

Τέταρτος διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

 

17:15 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης / NovaSports1

Γήπεδο: AELF.C. ARENA

Πρώτος διαιτητής: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωστάρας (Αιτωλοακαρνανίας), Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος διαιτητής: Δημήτριος Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας)

 

19.30 Ολυμπιακός - Λεβαδειακός / NovaSports2

Γήπεδο: "Γ. Καραϊσκάκης"

Πρώτος διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Εμμανουήλ Καλφάκης (Χανίων), Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου)

Τέταρτος διαιτητής: Άγγελος Ζαραβίνος (Αθηνών)

 

 

Κυριακή 19/11

 

15:00 ΞΑΝΘΗ  - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / NovaSports2

Γήπεδο: ΞΑΝΘΗ ARENA 

Πρώτος διαιτητής: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας), Γεώργιος Χατζηνάκος (Δραμάς)

Τέταρτος διαιτητής: Κωνστανίνος Κοτσάνης (Δράμας)

 

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός / NovaSports2

Γήπεδο: Οι "Ζωσιμάδες"

Πρώτος διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (Δ. Αττικής)

Βοηθοί: Αντώνιος Πυλαρινός (Ζακύνθου), Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)

Τέταρτος διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

 

17:15  Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης / NovaSports3

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Περιβολίων

Πρώτος διαιτητής: Ιωάννη Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Ιωάννης Κοντιζας (Πειραιά), Παντελής Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Τέταρτος διαιτητής: Ιωάννης Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

 

19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ / NovaSports1

Γήπεδο: "Απόστολος Νικολαΐδης"

Πρώτος διαιτητής: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

Τέταρτος διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

 

Δευτέρα 20/11

 

19:30 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος / NovaSports1

Γήπεδο: Τούμπας

Πρώτος διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δ. Αττικής), Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας)

Τέταρτος διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)