Φωτο: Στράτος Τσιμπούκας και Κώστας Ταμπάκης στέφθηκαν πρωταθλητές με την Θύελλα Παραβόλας, η οποία επιστρέφει  στην Α΄ΕΠΣΝΑ μετά από πολλά χρόνια

 

 1ος Όμιλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Α.Ο.Παπαδατών - Αράκυνθος Ματαράγκας

0-4

Α.Ε.Παλαιοπαναγιάς - Γ.Ο.Μεσολογγίου

0-3

Α.Ε.Οινιαδών - Α.Ο.Λυγιάς

1-0

Θύελλα Αγ.Ανδρέα - Άρης Αιτωλικού

1-3

Αστέρας Μεσολογγίου - Αχιλλέας Γραμματικούς

2-0

Ακαδημία Ναυπάκτου - Αετός Σταμνάς

0-1

Αστέρας Κεφαλοβρύσου - Α.Ο.Ζευγαρακίου

0-3 α.α


  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


  

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

 

1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

62

ΑΝΟΔΟΣ

 

2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

50

ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΩΝ

 

3

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

44

 

 

4

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

43

 

 

5

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

42

 

 

6

ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

42

 

 

7

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

39

 

 

8

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

30

 

 

9

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

29

 

 

10

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

28

 

 

11

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

23

 

 

12

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

21

ΜΠΑΡΑΖ

 

13

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

9

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

3

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

 

Ο ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ξεκίνησε με -2 βαθμούς

Ο ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

2ος Όμιλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Άτλαντες Αγρινίου - Πανοχθιακός

2-1

Α.Ο.Ρηγανά - Ολυμπιακός Παναιτωλίου

0-0

ΑΕΚ Αγ.Κων/νου - Κεραυνός Ποταμούλας

6-1

Αστέρας Αγρινίου - Ελπίδες Αγρινίου

1-2

Α.Ο.Σκουτεράς - ΠΑΟ Αγρινίου

0-1

Δάφνη Μεγάλης Χώρας - Θύελλα Παραβόλας   

1-1

Ρεπό: Αστέρας Καμαρούλας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

55

ΑΝΟΔΟΣ

2

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

49

ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΩΝ

3

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ*  

39

 

4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ* *  

38

 

5

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

34

 

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

32

 

7

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

28

 

8

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ*

26

 

9

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

26

 

10

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

25

 

11

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ*  

19

PLAY-OUT

12

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ* *

15

PLAY-OUT

13

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

7

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

(**) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   και ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ έχουν ένα ματς λιγότερο

(*) Οι ομάδες με έναν αστερίσκο ΔΕΝ έχουν κάνει το ρεπό και στον δεύτερο γύρο

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ  έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

 

 

3ος Όμιλος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Αμβρακικός Λουτρού - Ηρακλής Αστακού

2-1

Ιδομενέας Εμπεσσού - Α.Ε.Βάλτου

3-1

Αετός Ξηρομέρου - Ακαρνανικός Φυτειών

3-2

Α.Ο.Αρχοντοχωρίου - Αλυζιακός Μύτικα

2-1

Α.Ε.Χρυσοβίτσας - Παναμβρακικός

0-7

Α.Ο.Μοναστηρακίου - Μεδεών Κατούνας

3-1

Ρεπό: Α.Ο.Κανδήλας


 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ*

59

ΑΝΟΔΟΣ

2

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

58

ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΩΝ

3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ*

45

 

4

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

43

 

5

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

41

 

6

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

38

 

7

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

27

 

8

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

23

 

9

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

22

 

10

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

21

 

11

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

19

PLAY-OUT

12

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

16

PLAY-OUT

13

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

0

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

(*) Οι ομάδες με αστερίσκο ΔΕΝ έχουν κάνει το ρεπό και στον δεύτερο γύρο