1ος Όμιλος

 

Α.Ο.Λυγιάς - Θύελλα Αγίου Ανδρέα

2-0

Αράκυνθος Ματαράγκας - Α.Ε.Οινιαδών

4-1

Α.Ο.Ζευγαρακίου - Αστέρας Μεσολογγίου

1-2

Γ.Ο.Μεσολογγίου - Άρης Αιτωλικού

2-1

Αετός Σταμνάς - Α.Ε.Παλαιοπαναγιάς

3-0

Αχιλλέας Γραμματικούς - Α.Ο.Παπαδατών                                 

0-4

Αστέρας Κεφαλοβρύσου - Ακαδημία Ναυπάκτου

0-3 α.α

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

1

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

59

ΑΝΟΔΟΣ

2

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

47

PLAY-OFFS

3

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

43

PLAY-OFFS

4

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

42

 

5

ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

42

 

6

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

41

 

7

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

36

 

8

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

29

 

9

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

26

 

10

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

25

 

11

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

23

 

12

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

21

ΜΠΑΡΑΖ

13

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

9

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

3

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

Ο ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ξεκίνησε με -2 βαθμούς

Ο ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

 

2ος Όμιλος

Ελπίδες Αγρινίου - Α.Ο.Σκουτεράς

5-0

Θύελλα Παραβόλας - Α.Ο.Ρηγανά

2-1

Κεραυνός Ποταμούλας - ΠΑΟ Αγρινίου

2-1

Ολυμπιακός Παναιτωλίου - Αστέρας Αγρινίου

Αναβλήθηκε

Άτλαντες Αγρινίου - Αστέρας Καμαρούλας

1-2

Πανοχθιακός - Δάφνη Μεγ. Χώρας

1-2

Ρεπό: ΑΕΚ Αγίου Κων/νου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

1

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ*

54

ΑΝΟΔΟΣ

2

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ*

46

ΜΠΑΡΑΖ

3

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

39

 

4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ*  

38

 

5

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ*  

34

 

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

32

 

7

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ*

25

 

8

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ*  

25

 

9

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ*

25

 

10

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ*  

22

 

11

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

16

PLAY-OUT

12

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ*

14

PLAY-OUT

13

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ*

7

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ   και ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ έχουν ένα ματς λιγότερο

(*) Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό και στον δεύτερο γύρο

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ  έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

 

3ος Όμιλος

 

Αλυζιακός Μύτικα - Α.Ε.Χρυσοβίτσας

6-0

Ακαρνανικός Φυτειών - Παναβρακικός

0-2

Μεδεών Κατούνας - Ιδομενέας Εμπεσσού

1-3

Αμβρακικός Λουτρού - Α.Ο.Κανδήλας

6-0

Ηρακλής Αστακού - Α.Ο.Μοναστηρακίου

6-3

Α.Ε.Βάλτου - Α.Ο.Αρχοντοχωρίου

2-1

Ρεπό: Αετός Ξηρομέρου


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

 

1

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

56

ΑΝΟΔΟΣ

2

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ*

55

ΜΠΑΡΑΖ

3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

45

 

4

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ*

43

 

5

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ*

38

 

6

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ*

38

 

7

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ*

27

 

8

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ*

22

 

9

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

21

 

10

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ*

20

 

11

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ*

16

PLAY-OUT

12

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ*

13

PLAY-OUT

13

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ*

0

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

(*) Οι ομάδες με αστερίσκο έχουν κάνει το ρεπό και στον δεύτερο γύρο