Τα πάντα μοιάζουν να έχουν κριθεί στον 1ο Όμιλο της Γ΄ΕΠΣΝΑ, στον οποίο το πρωτάθλημα είναι υπόθεση του Τρίκαρδου Κατοχής μετά τη νίκη του στη Μακρυνού. Έχει πλέον 31 βαθμούς και στην 14η Αγωνιστική υποδέχεται την Γαβαλού που απέχει πέντε βαθμούς από την 4η θεση για τα play offs. Η συμμετοχή σ’ αυτά φαίνεται κοντά για την Αναγέννηση Μεσολογγίου που έχει 26 βαθμούς και ρεπό αυτή την Αγωνιστική, τον Μακρυνειακό που ακολουθεί ένα πόντο πίσω  και πάει στην έδρα του Ηρακλή Μεσολογγίου και φυσικά τον Αστέρα Παντάνασσας που θα πάρει χωρίς αγώνα τους τρεις βαθμούς για να φτάσει στους 24 και με την προσδοκιά να χάσει ο Κεραυνός Γαβαλούς ώστε να έχει αέρα οκτώ βαθμών.

Στον 2ο Όμιλο τίποτα δεν έχει κριθεί, ενώ η πρωτοπόρος Κεχρινιά (19 βαθμοί) παίζει εκτός έδρας με την Πυραμίς Σαρδηνίων. Δύσκολο ματς και για το Ελαιόφυτο που ακολουθεί στον πόντο, αφού θα παίξει εκτός έδρας με τον Αία Αμφιλοχίας, ομάδα που ισοβαθμεί με τον Άρη  Λεπενούς και μάχονται για την 4η προνομιούχο θέση. η ομάδα της Ρίγανης λογικά θα διατηρηθεί στην 3η θέση, μετά την αναμέτρηση με την Σκουρτού. 

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ& ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΠΣΝΑ

  ΣΑΒΒΑΤΟ  23-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Α΄)

ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Α΄)

ΚΕΚΕΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΩΡΑÏΤΗΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ (Α΄)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ (Α΄)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ (Α΄)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ (Α΄)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ (Α΄)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ  (Α΄)

ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (Β΄1)

ΑΣΗΜΑΚΗΣ –ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤ/ΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ (Β΄2)

ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΤΟΛΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Β΄2)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ (Β΄2)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ (Β΄2)

ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ (Β΄3)

ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

 

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ (Γ΄1)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ (Γ΄1)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΚΑΖΑΝΑΣ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24-1-2016  ΩΡΑ  10:00

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ (Β΄1)

ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

 

 

  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-1-2016  ΩΡΑ  11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β΄2)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

 

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ (Γ΄2)

ΠΑΠΠΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

                                                                     

ΚΥΡΙΑΚΗ  24-1-2016  ΩΡΑ  12:15

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ (Γ΄1)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΣΤΑ - ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ  24-1-2016  ΩΡΑ  15:00

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ (Β΄1)

ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΚΑΟΥΡΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ (Β΄1)

ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ (Β΄1)

ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (Β΄1)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ (Β΄2)

ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΜΠΑΚΑΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ (Β΄3)

ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ (Β΄3)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ (Β΄3)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ (Β΄3)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ (Β΄3)

ΛΙΟΝΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ (Γ΄2)

ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ (Γ΄2)

ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ (Γ΄2)

ΚΑΖΑΝΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΑΓΙΑΣ

 

 

Σε παρένθεση η Κατηγορία και ο Όμιλος