1ος Όμιλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΑΟ Ζευγαρακίου - Αχιλλέας Γραμματικούς

2-1

ΑΕ Παλαιοπαναγιάς - ΑΟ Λυγιάς

0-3

Ακαδημία Ευηνοχωρίου - ΑΕ Οινιαδών

4-1

Παιανία Μάστρου - Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά (φωτο)

2-3

Αστέρας Μεσολογγίου - Ακαδημία Ναυπάκτου

2-3

ΑΟ Χάλκειας

Ρεπό

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

19

2

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

17

3

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

17

4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

15

5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

15

6

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

14

7

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

9

8

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

7

9

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

7

10

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

6

11

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

3

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   2-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

2ος Όμιλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Ολυμπιακός Παναιτωλίου - Δόξα Καινουρίου

1-4

ΠΑΟ Αγρινίου - ΑΟ Ρηγανά

1-0

Αστέρας Καμαρούλας - ΑΕ Αγίου Δημητρίου

1-1

Μακρυνειακός - Ελπίδες Αγρινίου

1-0

ΑΕΚ Αγίου Κων/νου - Αναγέννηση Θέρμου

3-0

Αστέρας Αγρινίου - Άτλαντες Αγρινίου

3-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ



ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20

2

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

20

3

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

20

4

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19

5

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

19

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

11

8

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10

9

ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

10

10

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

9

11

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

2

12

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   2-12-2017  ΩΡΑ  15:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                     ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

 

 

 

3ος Όμιλος

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Άρης Λεπενούς - ΑΟ Ελαιοφύτου

0-3

Αλυζιακός Μύτικα - Πυραμίς Σαρδίνιων 

6-1

Ιδομενέας Εμπεσσού - Δάφνη Μεγάλης Χώρας

1-3

Ομόνοια Κεχρινιάς - Ακαρνανικός Φυτειών

0-3

Αετός Ξηρομέρου - ΑΟ Κανδήλας

0-5

Αναγέννηση Στάνου - Μεδεών Κατούνας

0-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

23

2

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

20

3

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

18

4

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

16

5

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

16

6

ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

15

7

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

13

8

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

10

9

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

9

10

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

7

11

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

6

12

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   2-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  3-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ