Α΄ΓΥΡΟΣ

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ –ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ –ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

 

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

 

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ -ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

 

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ -ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

 

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

 

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ-ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ-ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ-ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ-ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ