Ο Διώτης διαιτητής στο ντέρμπυ του Μεσολογγίου





                                   ΣΑΒΒΑΤΟ  25-4-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            213        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΠΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-4-2015  ΩΡΑ  12:15    (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             214        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΛΑΧΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   945        ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         946        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               947        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        948        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΕΣΙΡΗ

ΘΕΡΜΟΥ                                949        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΔΙΩΤΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                950        ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΚΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        951        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΑ

ΟΧΘΙΩΝ                                  925        ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  10:00  (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               215        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           216        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              217        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  10:00  (PROJUNIOR’S)

ΕΜΙΛΕΩΝ 2                           218        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  10:30  (JUNIOR’S)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          219        ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΑΓΓΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              220        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  11:00  (JUNIOR’S)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         221        ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  11:15  (JUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               222        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ           223        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              224        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  11:15  (PROJUNIOR’S)

ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           225        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2       226        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  12:30  (PROJUNIOR’S)

ΛΟΥΤΡΟΥ                              227        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  17:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              228        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    953        ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΔΙΩΤΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                ΦΟΥΣΕΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΤΟΜΑΡΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             954        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΙΑΣΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΑΨΑΛΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                955        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΑ

ΑΕΤΟΥ                                    956        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ

ΘΥΡΙΟΥ                                  957        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       958        ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΜΠΟΝΙΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              959        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           960        ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                     ΛΑΪΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                                 ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-4-2015  ΩΡΑ  18:45  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              229        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΥΡΙΛΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ - ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΡΩΪ:                   ΠΑΛΙΟΥΡΑ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.